Up Máj

Up Máj

Restaurace Up Máj byla prvním prostorem, kde jsme si vyzkoušeli, že naše vize má smysl. Cílem a hlavní myšlenkou restaurace Up Máj bylo vytvoření klidného nekuřáckého prostředí v centru Trutnova, kde se budou moci scházet naši hosté s rodinou, přáteli či obchodními partnery. Snahou celého týmu restaurace je nabízet čerstvé pokrmy chlubící se vyšší gastronomickou třídou  a rozumnou cenou. Čerstvost a důraz na pečlivý výběr surovin jsou naším hlavním heslem, které se snažíme ctít ve všech podnicích skupiny Up Group.

Přidanou hodnotou restaurace Up Máj jsou bezesporu domácí zákusky, dorty a čerstvé pečivo, které si ve vlastních prostorách sami vyrábíme a pečeme a to bez použití přídavků, náhražek či umělých dochucovadel. Denně čerstvá nabídka dortů a zákusků Vás jistě potěší ke každodenní kávě, kterou si můžete vychutnat například na ojedinělé letní terase s jezírkem. Budoucnost

Rozšířili jsme kapacitu letní terasy a vybudovali celoroční zastřešené posezení s krbem. Nabízíme našim hostům alternativu venkovní zahrádky i v zimních měsících.

Srdečně Vás zveme do Restaurace Up Máj a věříme, že u nás bude spokojeni v jakoukoli denní dobu. Vydatná snídaně, pracovní oběd, sváteční večeře či posezení s přáteli u kávy, nebo koktejlu je jen malým výčtem příležitostí, při kterých můžete UP Máj navštívit.

Na Vaši návštěvu se těší UP Tým.